-
Wijnimporteur met eigen (web)winkel en proeflokaalVragen over een product? Bel: 035-5311311
-
Al 30 jaar ervaringKom langs voor het beste wijnadvies
-
BezorgingI.v.m. de Feestdagen kan de bezorging vertragen
-
Mooiste wijnwinkel in 't GooiTorenlaan 33a, 1251 HG Laren
De wijn heeft een lichtrode kleur. De geur bezit ragfijne aroma’s van rood fruit, zoethout, jeneverbessen en muskus. Je proeft een compacte en hartige smaak met fijne zuren en elegantie. De afdronk houdt lang aan en heeft veel verfijning.
100% Pinot noir, 50 jaar oude stokken.
Savigny-lès-Beaune ligt aan de oostkant van de beroemde route nationale die dit gebied doorkruist. Het gros van de wijnen dat hier gemaakt wordt is elegant en gemakkelijk drinkbaar. Enkele producenten maken uitmuntende wijnen. Dit is meestal het gevolg van lage rendementen, selectief plukken en een lange inweking.
In 1947 ontmoette Gabriel d’Ardhuy zijn vrouw Eliane, een dochter van een wijnboer. Samen begonnen zijn wat nu Domaine d’Ardhuy is. Zodra de gelegenheid zich voor deed kocht hij nieuwe percelen: 1956 Corton-Pougets, 1985 Gevrey-Chambertin, 1994 Meursault, 2000 Savigny-lès-Beaune. De huidige generatie, bestaande uit hun zeven dochters, voeren het domaine naar de toekomst. Het Clos des Langres is het hart van het bedrijf met drie hectare wijngaard in de 10e eeuw geplant door de monniken van Cluny. Het Clos is hun Monopole, dat wil zeggen dat de wijngaard in zijn geheel aan één domaine toebehoort, en is tevens hun vlaggenschip.