Delen
Deel dit product
Je beoordeling toevoegen
Beoordeel 2020 Domaine des Hâtes Petit Chablis

2020 Domaine des Hâtes Petit Chablis

€19,95
De wijnen die Pierrick Laroche op Domaine des Hâtes maakt, zijn moderne, en eerder wat ronder dan de klassieke Chablis. Een jonge wijnmaker die nog ver zal komen!
Wijnkoperij Wesseling, een begrip in Laren en omstreken sinds 1988.
  • Wijnimporteur met eigen (web)winkel en proeflokaal
    Vragen over een product? Bel: 035-5311311
  • Al 30 jaar ervaring
    Kom langs voor het beste wijnadvies
  • Bezorging
    Wegens grote drukte kan de levertijd afwijken
  • Mooiste wijnwinkel in 't Gooi
    Torenlaan 33a, 1251 HG Laren
Beschrijving

Domaine des Hâtes Petit Chablis

Het wijnhuis heeft ca. 12 hectare in de Petit Chablis. De bodem is hier jonger dan de oeroude Kimmeridge-bodem, maar Pierrick is ervan overtuigd dat met name zijn grootste perceel in dit gebied wijnen voortbrengt van dezelfde kwaliteit als een Chablis. De druiven komen uit 2 verschillende wijngaarden, één met een kleirijke bodem, de ander ligt op zuidwestelijk georiënteerde helling met een met een kalksteen bodem.

De wijn is zuiver en levendig in geur en smaak, met verfijnde aroma’s van wit fruit, citrus en groene kruiden. Sappig en fris, met een mooie, licht zilte mineraliteit.